Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?

2017-07-04 //Wstecz
Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?To jest możliwe tylko w trakcie IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, podczas którego wystąpi formacja The Flying Dragons. Piloci zaprezentują nowotarskiej publiczności synchroniczne pokazy na paralotniach z napędem.

Dla pilotów grupy The Flying Dragons latanie to największa nasza pasja.
Loty wykonują na paralotniach z napędem, czyli małych statkach powietrznych z miękkim płatem nośnym (skrzydłem) i napędem plecakowym.Grupa pokazowa to 10 doświadczonych pilotów potrafiących bezpiecznie latać w różnych układach choreograficznych. W zespole jest dwóch aktualnych slalomowych mistrzów świata, których pokazy dynamicznego pilotażu zachwycają wszystkich obserwatorów.

Piloci zaprezentują najwyższy kunszt pilotażu, w szczególności loty w szyku i w różnych widowiskowych formacjach, mijanki w kluczach, pokazy z szarfami i flagami, dynamiczne slalomy wokół pylonów oraz efektowne spirale. Dla uatrakcyjnienia pokazu w powietrzu oraz zwiększenia efektu wizualnego, pokazy zostaną wzbogacone dymem generowanym przez każdą paralotnię. Ich pokazy zachwycają dorosłych, ale podbijają również serca młodszych widzów,
dla których zaoferują pokaz akrobacji paralotniowej „słodki deszcz”, czyli zrzucanie słodyczy„z nieba”.
Specjalnie w Nowym Targu zostanie wykonany wieczorny lot z oświetleniem i efektami pirotechnicznymi. Pokazy zachwycają, zapierają dech w piersiach, pozostając niezapomnianymi chwilami na długo w pamięci.Jeżeli chcecie przeżyć wspaniałe dla oka chwile, bądźcie z nami na nowotarskim lotnisku w sobotę – 12 sierpnia br. w godzinach wieczornych.

zdjęcia: The Flying Dragons Team

 


Atrakcje
Program
Darowizna
Wolontariat
Akredytacje
Stoiska handlowe
Loty widkokowe
Lokalizacja
Prasa
Kamera nowotarski piknik lotniczy
Spot
Bannery
PATRONAT HONOROWY


SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA
PATRONAT MEDIALNY