Sobota 7 lipca 2018

SOBOTA 7.07.2018

I BLOK POKAZÓW

12:00 – 12:10 TULAK 912S - Jerzy Kołodziej

12:10 – 12:20 AN-2WIEDEŃCZYK- Jerzy Antonkiewicz , Zbigniew Chłopecki

12:20 – 12:30 Zlin Z-37 ĆMELAK - John Richards (Anglia)

12:30 – 12:40 Brako Gyro - Józef Stachoń-Tutoń

12:40 – 12:50 Boeing Stearman- Marek Forystek

12:50 – 13:00 VL-3 - Krzysztof Będkowski

13:00 – 13:10 Wiatrakowiec ZEN - Maciej Widera

13:10 – 13:20 JAK 18 - Józef Wójtowicz

13:20 – 13:30 RWD-5- Janusz Miś

13:30 – 13:45 2x Piper Cub - Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski

13:45 - 14:00 Bolkow Bo 105 - Maciej Dominiak

14:00 – 14:15 OFICJALNE OTWARCIE X NOWOTARSKIEGO PIKNIKU LOTNICZEGO

II BLOK POKAZÓW

14:15 – 14:30 SU-31- Jurgis Kairys(Litwa)

14:30 – 14:45 AeroSPARX - Guy Westgate, Rob Barsby (Anglia)

14:45 – 15:00 JAK-3U Mateusz Strama + XtremeAir XA-41 Artur Kielak

15:00 – 15:15 XtremeAir XA-41 - Artur Kielak

15:15 – 15:30 Firebirds- Adam Labus, Łukasz Świderski, Sebastian Nowicki

15:30 – 15:45 C295 CASA Polskie Siły Powietrzne- Sławomir Moczarny

15:45 – 15:55 JAK 18 - Józef Wójtowicz

15:55 – 16:05 RWD-5 - Janusz Miś

16:05 – 16:20 CH 7 Kompress - Wojciech Gawroński

16:20 – 16:30 Robinson 44 - Piotr Starowicz

16:30 – 16:40 VL-3- Krzysztof Będkowski

16:40 – 16:50 STING TL 2000 - Józef Stachoń-Tutoń

16:50 – 17:00 Boeing Stearman- Marek Forystek

17:00 – 17:15 Morava L-200D - Arnost Foff (Słowacja)

17:15 – 17:25 EDGE 540 TK - Łukasz Czepiela

17:25 – 17:35 Czajka- Jacek Stachoń

17:35 – 17:45 Zlin Z-37 ĆMELAK - John Richards (Anglia)

17:45 – 17:55 AN-2 Wiedeńczyk - pokaz, odlot. - Jerzy Antonkiewicz , Zbigniew Chłopecki

18:00 – 18:45 Przerwa w pokazach – ogłoszenie wyników 8. Rajdowych Mistrzostw Polski

III BLOK POKAZÓW

18:45 – 19:00 Firebirds- Adam Labus, Łukasz Świderski, Sebastian Nowicki

19:00 – 19:15 2 x Piper Cub -Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski

19:15 – 19:30 JAK-3U- Mateusz Strama

19:30 – 19:45 SU-31- Jurgis Kairys(Litwa)

19:45 – 19:55 Falcon 2000 - Mikołaj Tołkacz

19:55 – 20:05 Czajka- Jacek Stachoń

20:05 – 20:15 Brako Gyro - Józef Stachoń-Tutoń

20:15 – 20:25 Wiatrakowiec ZEN - Maciej Widera

20:25 – 20:35 CH 7 Kompress - Wojciech Gawroński

20:35 – 20:45 Robinson 44 - Piotr Starowicz

20:45 – 21:00 Bolkow Bo 105 - Maciej Dominiak

21:15 – 21:35 The Flying Dragons- motoparalotnie- pokaz nocny

21:45 – 22:00 AeroSPARX - pokaz nocny - Guy Westgate, Rob Barsby (Anglia)

SCENA

16:30 - Ahaju Boliwia Fusion

19:00 - Lukasz Bodura i Alicja Sękowska

20:00 - Lost Indesyti

22:00 - New Market Jazz Band

 


Atrakcje
Program
Darowizna
Wolontariat
Akredytacje
Stoiska handlowe
Loty widkokowe
Lokalizacja
Prasa
Kamera nowotarski piknik lotniczy
Spot
Bannery
PATRONAT HONOROWY


PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR GŁÓWNY
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA
PATRONAT MEDIALNY