Aktualności

Lotnisko bliżej miastaLotnisko bliżej miasta
2017-08-02 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na nowotarski rynek w najbliższą niedzielę 6 sierpnia o godzinie 17.00. na wydarzenie promujące IX Nowotarski Piknik Lotniczy, który odbędzie się na nowotarskim lotnisku w dniach 12-13 sierpnia 2017r.
Kolejny mistrz akrobacji potwierdza swój udział w IX Nowotarskim Pikniku LotniczymKolejny mistrz akrobacji potwierdza swój udział w IX Nowotarskim Pikniku Lotniczym
2017-07-21 // czytaj cały
Uwe Zimmermann, jest pilotem akrobacyjnym, mistrzem wyścigów motorowych Niemiec oraz zdecydowanym pasjonatem tego co robi. W życiu zawodowym jest szefem firmy, zajmującej się produkcją zabezpieczeń do maszyn.
Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ?
2017-07-04 // czytaj cały
To jest możliwe tylko w trakcie IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, podczas którego wystąpi formacja The Flying Dragons. Piloci zaprezentują nowotarskiej publiczności synchroniczne pokazy na paralotniach z napędem.
Mocny akcent IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego!Mocny akcent IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego!
2017-06-28 // czytaj cały
Zaczyna się końcowe odliczanie do największej lotniczej imprezy na Podhalu, bowiem już 12 i 13 sierpnia br. na nowotarskim niebie będzie można podziwiać wielu znakomitych pilotów. Do ich grona, po raz pierwszy w historii dołączył Jurgis Kairys, niezwykły pilot, przez niektórych określanych krótko: MISTRZ !
IX Nowotarski Piknik Lotniczy - pierwsze atrakcjeIX Nowotarski Piknik Lotniczy - pierwsze atrakcje
2017-05-25 // czytaj cały
Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych plenerowych imprez w naszym regionie – Nowotarski Piknik Lotniczy. IX edycję wydarzenia, które na stałe wrosło w wakacyjny pejzaż Nowego Targu zaplanowano na 12 i 13 sierpnia 2017 roku. Jego organizatorem jest ponownie Aeroklub Nowy Targ.
TS-11 Iskra ponownie na nowotarskim niebie!TS-11 Iskra ponownie na nowotarskim niebie!
2016-08-11 // czytaj cały
Wiadomość z ostatniej chwili! Dzięki LOTOS-Air BP na Nowotarskim Pikniku Lotniczym gościć będziemy samolot TS-11 Iskra, należący do Fundacji Biało Czerwone Skrzydła.
Nie lada gratka czeka fanów lotnictwa, w tym samolotów odrzutowych. Po raz pierwszy na nowotarskim niebie zobaczymy dwa cywilne samoloty odrzutowe! Jeden z nich będzie operował z lotniska w Nowym Targu.
Polki Folki VI - "ODLOT" Military & FolkPolki Folki VI - "ODLOT" Military & Folk
2016-08-10 // czytaj cały
13.08.2016 godz 20:00 serdecznie zapraszamy na ogromne modowe widowisko, które odbędzie się na Nowotarskim lotnisku w hangarze . Impreza ma charakter otwarty i nie jest biletowana.
Latające Muzeum Jacka Mainki w trakcie VIII Nowotarskiego Pikniku LotniczegoLatające Muzeum Jacka Mainki w trakcie VIII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego
2016-08-08 // czytaj cały
Niebywała gratka czeka publiczność VIII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Swoją obecność potwierdzili piloci z Latającego Muzeum Jacka Mainki.
Wiele osób zaciera już ręce i pieczołowicie przygotowuje swoje aparaty fotograficzne, gdyż na niebie będzie można zobaczyć samoloty: Taylorcraft Auster Mk IV, De Havilland Canada DHC-1 Chipmunk, DH82A Tiger Moth.
Zaproszenie na turniej "Smyki na Start" 14 sierpnia 2016 (niedziela)Zaproszenie na turniej "Smyki na Start" 14 sierpnia 2016 (niedziela)
2016-08-06 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ,Fundacja"Smyki na Start"oraz Modelarz Firma Rodzinna ze Zgierza zapraszają na:

III edycję Otwartych Modelarskich Zawodów Szybowcowych "Smyki na Start" twój pierwszy krok do modelarstwa podczas Nowotarskiego Pikniku Lotniczego 2016
Pokaz lotniczy w nocy!Pokaz lotniczy w nocy!
2016-08-03 // czytaj cały
VIII Nowotarski Piknik Lotniczy już coraz bliżej. Długi weekend w Nowym Targu zapowiada się bardzo widowiskowo. Główną atrakcją tegorocznych pokazów lotniczych będzie grupa akrobacyjna z Wielkiej Brytanii Twister Aerobatics latająca na samolotach typu Silent Twister. Obecnie jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych formacji w Europie.
Mi-24 Alien TigerMi-24 Alien Tiger
2016-07-20 // czytaj cały
Już niecały miesiąc dzieli nas od VIII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Tym razem chcieliśmy poinformować o potwierdzonej wizycie Czeskich Sił Powietrznych.
13 i 14 sierpnia br. po raz pierwszy w historii będziemy mieli przyjemność gościć na naszym lotnisku Czeskie Siły Powietrzne, które zaprezentują się niezwykle widowiskową maszyną jaką jest Mi-24 pomalowany w motyw biomechaniki.
Akrobaci z 4 krajów spotkają się w Nowym TarguAkrobaci z 4 krajów spotkają się w Nowym Targu
2016-07-03 // czytaj cały
Odliczanie do VIII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego trwa, a atrakcji lotniczych wciąż przybywa. Na dzień dzisiejszy, udział w tym wielkim przedsięwzięciu zadeklarowało ponad 30 pilotów z 6 europejskich krajów!
VIII Nowotarski Piknik LotniczyVIII Nowotarski Piknik Lotniczy
2016-06-21 // czytaj cały
Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych atrakcji w naszym regionie – Nowotarski Piknik Lotniczy. Będzie to już VIII edycja, której organizatorem jest Aeroklub Nowy Targ. W ostatnich latach postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, ale staramy się by impreza z roku na rok była coraz bardziej atrakcyjna.
Zapytanie ofertowe - GastronomiaZapytanie ofertowe - Gastronomia
2016-04-06 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zaprasza do złożenia oferty na obsługę imprezy plenerowej VIII Nowotarski Piknik Lotniczy.
RETRO SKY TEAM i Uwe ZimmermanRETRO SKY TEAM i Uwe Zimmerman
2015-08-14 // czytaj cały
Wielkie odliczanie do VII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego dobiega końca. Aeroklub Nowy Targ dołożył wszelkich starań, aby tegoroczna edycja była równie efektowna jak te co mieliśmy już okazję oglądać w latach poprzednich.
ZAPROSZENIE NA TURNIEJ "SMYKI NA START" 16 SIERPNIA 2015 (niedziela)ZAPROSZENIE NA TURNIEJ "SMYKI NA START" 16 SIERPNIA 2015 (niedziela)
2015-08-13 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ,Fundacja"Smyki na Start"oraz Modelarz Firma Rodzinna ze Zgierza zapraszają na II edycję Otwartych Modelarskich Zawodów Szybowcowych "Smyki na Start" twój pierwszy krok do modelarstwa podczas Nowotarskiego Pikniku Lotniczego 2015
AN-2 Wiedeńczyk w Nowym TarguAN-2 Wiedeńczyk w Nowym Targu
2015-08-07 // czytaj cały
„Wiedeńczyk” to transportowo-desantowa wersja samolotu typu AN-2 (popularnie zwanego „Antek”), skonstruowanego w biurze Olega Antonowa w 1947 roku. Samolot o numerze taktycznym 7447 (bo o nim mowa) wyprodukowany został w 1966 roku w zakładach lotniczych WSK PZL Mielec, a następnie skierowany do służby na podkrakowskich Balicach, gdzie jak wiele tego typu egzemplarzy wykonywał zadania operacyjne na rzecz wojska.
Spotkajmy się na Rynku - Lotnisko Bliżej MiastaSpotkajmy się na Rynku - Lotnisko Bliżej Miasta
2015-08-06 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na nowotarski rynek w najbliższą niedzielę 9 sierpnia o godzinie 17.00 na krótką konferencję prasową poświęconą zbliżającemu się wydarzeniu pn. VII Nowotarski Piknik Lotniczy, który odbędzie się na nowotarskim lotnisku w dniach 15-16 sierpnia 2015r.
Wielkie odliczanie do VII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego trwa!Wielkie odliczanie do VII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego trwa!
2015-07-24 // czytaj cały
Wielkie odliczanie do VII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego trwa! 3 tygodnie dzielą nas od tego zapierającego dech w piersiach wydarzenia. Jak już informowaliśmy, ciągle przygotowujemy nowe atrakcje.
Grupa Rekonstrukcyjno Historyczna JW4101Grupa Rekonstrukcyjno Historyczna JW4101
2015-07-19 // czytaj cały
Obecność na naszym pikniku lotniczym zapowiedzieli również rekonstruktorzy z GRH JW4101.
Chłopaki z tejże grupy rekonstruują żołnierzy z 7 i 8 zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie (lata 2010-2011).
poprzednia « 1 2 [3] 4 » następna
Atrakcje
Program
Darowizna
Wolontariat
Akredytacje
Stoiska handlowe
Loty widkokowe
Lokalizacja
Prasa
Kamera nowotarski piknik lotniczy
PARTNER STRATEGICZNY
PATRONAT HONOROWY


SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
PARTNER
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA
PATRONAT MEDIALNY