Znamy pierwszą gwiazdę X Nowotarskiego Pikniku Lotniczego!

2018-05-28 //Wstecz
Znamy pierwszą gwiazdę X Nowotarskiego Pikniku Lotniczego!Dziesiąta edycja Nowotarskiego Pikniku Lotniczego zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 7-8 lipca Nowotarskim niebem zawładnie kilkadziesiąt maszyn latających. Zmiana terminu z sierpnia na lipiec spowodowana jest troską o jak najlepsze atrakcje jakich jeszcze nie było. Przewidujemy udział kilkudziesięciu maszyn- samolotów ultralekkich, akrobacyjnych, zabytkowych, wojskowych, śmigłowców bojowych i cywilnych oraz wiatrakowców i motoparalotni.

Nie zabraknie również samolotów które pamiętają czasy II Wojny Światowej. Impreza będzie miała swoją część również na ziemi gdzie dla odwiedzających dostępny będzie szereg stoisk handlowych, lunapark i scena muzyczna. Nowotarski Piknik Lotniczy gwarantuje niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

 

Już dziś chcieliśmy zaprezentować pierwszego uczestnika. Podobnie jak w ubiegłym roku jedyną kobietą za sterami podczas Nowotarskiego Pikniku Lotniczego będzie Marysia Muś. Zaprezentuje się publice na wyjątkowym śmigłowcu Bolkow Bo 105 który jako jedyny typ śmigłowca może wykonywać pełną akrobację. Z około 1500 Bolkowów latających na świecie tylko Red Bull posiada 4 egzemplarze zdolne wykonywać akrobację, w Europie i USA. Aktualnie śmigłowiec kończy przechodzić wielomiesięczny kapitalny przegląd techniczny. To dlatego w ubiegłym roku zaprezentowała się nam na innej maszynie. Liczymy że debiut tej maszyny na naszym lotnisku przypadnie Państwu do gustu!


Atrakcje
Program
Darowizna
Wolontariat
Akredytacje
Stoiska handlowe
Loty widkokowe
Lokalizacja
Prasa
Kamera nowotarski piknik lotniczy
Spot
Bannery
PATRONAT HONOROWY


SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA
PATRONAT MEDIALNY