AKREDYTACJE

UWAGA: Termin przyjmowania akredytacji mija 5 sierpnia 2017. Warunkiem ostatecznego przyznania akredytacji dziennikarskiej na IX Nowotarski Piknik Lotniczy jest wypełnienie formularza akredytacyjnego znajdującego się poniżej uzupełniając wszystkie pola. Warunkiem przyznania akredytacji dla spottera jest wysłanie linka do swojego lotniczego portfolio. Organizator ma prawo odmówić przyznania akredytacji.

Akredytacje będzie można odebrać w dniu imprezy w punkcie informacyjnym na terenie imprezy.

Akredytacja wydawana jest tylko i wyłącznie dla jednej osoby, każda nowa osoba wymaga kolejnego zgłoszenia.

W trakcie trwania IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego będą organizowane wejścia na stojankę, gdzie będzie można bliżej podejść do samolotów oraz zrobić zdjęcia i porozmawiać z pilotami poszczególnych załóg. Wymagane jest, aby osoby chętne na wejście poza teren imprezy masowej (stojanka, wystawa statyczna) posiadały ze sobą kamizelkę odblaskową. Wejście bez kamizelki nie będzie możliwe. Organizator nie dysponuje kamizelkami dla mediów. Na tereny stojanek nie będą również wpuszczane osoby pod wpływem alkoholu.

Akredytację może uzyskać tylko osoba pełnoletnia.

Akredytacja upoważnia do wejścia do strefy foto i na stojanki. Wejście na stojanki możliwe jest tylko z opiekunem wyznaczonym przez organizatora.

Uprzedzając Państwa pytania o strefę foto informujemy, że strefa foto będzie zlokalizowana wzdłuż osi pasa od strony północnej. Przebywanie od strony południowej pasa startowego jest zabronione i stanowi naruszenie regulaminu pokazów.

Wysłanie zgłoszenia akredytacyjnego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu pokazów oraz imprezy masowej.

Koordynator ds. mediów i spotterów - Daniel Urbaniak, tel. 513 187 323, e-mail: media@epnt.pl

Formularz

Imię Nazwisko: *

Jestem: *

Nr legitymacji prasowej: wypełnia dziennikarz

Adres redakcji: wypełnia dziennikarz

Link do portfolio lotniczego: wypełnia spotter

Telefon kontaktowy: *

E-mail: *

"Wysłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Organizatorów powyższych danych osobowych w celach związanych z akredytacją na wybraną Imprezę. (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych- Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."
Akceptuję regulamin lotniska oraz Nowotarskiego Pikniku Lotniczego
* - pola obowiązkowe
Atrakcje
Program
Darowizna
Wolontariat
Akredytacje
Stoiska handlowe
Loty widkokowe
Lokalizacja
Prasa
Kamera nowotarski piknik lotniczy
Spot
Bannery
PATRONAT HONOROWY


Budżet obywatelski
PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR GŁÓWNY
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA
PATRONAT MEDIALNY